hero

Accelerate your career.

Explore opportunities across TA's portfolio

Inside Sales Manager (hunter)

W.A.G. payment solutions

Sales & Business Development
Warsaw, Poland
Posted on Thursday, June 6, 2024

Opis firmy

Firma Eurowag to najszybciej rozwijający się dostawca zintegrowanych usług w zakresie mobilności w Europie. Każdego dnia z kart firmy Eurowag korzysta ponad 300 000 pojazdów, które poruszają się po krajach Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Jeżeli jesteś ambitny, pracowity i nie boisz nowych wyzwań- aplikuj o pracę w Eurowag!

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Finalizowanie umów z małymi i średnimi przedsiębiorcami

  • Szukanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów

  • Sprzedaż kart paliwowych Eurowag i opłat drogowych

  • Opieka nad Klientami

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w sprzedaży przez telefon

  • Komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia skutecznej prezentacji produktów

  • Silna motywacja i dążenie do osiągnięcia sukcesu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego - mile widziane

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premię miesięczną oraz kwartalną uzależnioną od wyników

  • Konkursy z nagrodami

  • Dofinansowania szkoleń i kursów

  • Zielone biuro z regulowanymi biurkami

  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia (50% HO)

  • Świetną lokalizację biura w centrum Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego

  • Pakiet benefitów do 1000 EUR rocznie