hero

Accelerate your career.

Explore opportunities across TA's portfolio

Customer Care Coordinator

W.A.G. payment solutions

Customer Service
Warsaw, Poland
Posted on Oct 3, 2024

Opis firmy

Firma Eurowag to najszybciej rozwijający się dostawca zintegrowanych usług w zakresie mobilności w Europie. Każdego dnia z kart firmy Eurowag korzysta ponad 300 000 pojazdów, które poruszają się po krajach Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Jeżeli jesteś ambitny, pracowity i nie boisz nowych wyzwań- aplikuj o pracę w Eurowag!

Opis stanowiska

  • Komunikacja z klientami EUROWAG
  • Wspieranie wszystkich zadań związanych ze sprzedażą i obsługą klienta dla klientów lokalnych
  • Sprawdzanie wyciągów bankowych, ustalanie wpłat i faktur
  • Uzupełnianie i rejestracja umów, kontrola danych klientów
  • Utrzymanie aplikacji w Navision do rejestracji pojazdów w systemach poboru opłat drogowych
  • TMS (system zarządzania biletami) - JIRA - codzienne czynności

Kwalifikacje

  • Proaktywne i praktyczne podejście
  • Nastawienie na klienta i doświadczenie w obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, białoruskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię kwartalną uzależnioną od wyników
  • Konkursy z nagrodami
  • Dofinansowania szkoleń i kursów
  • Zielone biuro z regulowanymi biurkami
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (50%) po okresie wdrożenia
  • Świetną lokalizację biura w centrum Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego
  • Pakiet benefitów do 1000 EUR rocznie